Powiedzieli o nas
Bardzo miła atmosfera :) Dziękuję za wspaniałe
i interesujące zajęcia! Joanna Mastalerz
Polecam małym i dużym! Anna Nockiewicz Filipczak
Byłem z synem na tych zajęciach - fantastyczne, choć nie wiem czy dobrze robię chwaląc, bo mogą być problemy z zapisaniem na kolejne z powodu wielu chętnych:) Zbigniew Małecki
Super, polecam :) Dorota Jakimiuk
To bardzo fajne warsztaty @P_Maciejewicz
O tym, że nauka jest wręcz fascynująca, można się przekonać na warsztatach popularnonaukowych w Baylabie. Portal Babyonline.pl
Zrozumieć świat trochę lepiej

Zainspiruj się nauką


Radość poznawania świata, odkrywania mechanizmów, rozumienia procesów. Miejsce fascynacji nauką i techniką. Firma Bayer dzieli się najnowszymi osiągnięciami w zakresie ochrony zdrowia ludzi, zwierząt i roślin.  

Innowacyjność, odwaga myślenia, wychodzenie poza schematy – to wartości, które Bayer promuje w swoim otoczeniu. W tym celu w październiku 2012 roku powstał Baylab – multimedialny salon popularno-naukowy.Poprzez Baylab chcemy, by młodzi ludzie uwierzyli, że mogą naprawdę wiele osiągnąć. Wiara we własne siły, podparta zainteresowaniami, jest ważna nie tylko dla nich, ale i dla budowania społeczeństwa obywatelskiego i gospodarki. Dzielimy się wiedzą, by nasi goście poznawali najnowsze dokonania naukowe i ich zastosowanie w praktyce.

W Baylab można nauczyć się poprzez zabawę, wziąć udział w grach i przyjrzeć się z bliska zjawiskom chemicznym, fizycznym i biologicznym. Organizowane są tu warsztaty, familijne spotkania z nauką, debaty popularno-naukowe.
Ostatnia aktualizacja: 21.08.2019

Odwiedź nas tutaj
Linki